Українська мова

Природні методи планування статі немовляти

(підрахуй сам) - Біологічні ритми

 

На початку 60-х років група австрійських і німецьких вчених висловила сенсаційну теорію, що все наше життя залежить від трьох основних циклів: фізичного, емоційного й інтелектуального. У житті їх найчастіше називають біологічними ритмами. Перші розмови про них велися приблизно в 20-х роках минулого століття й більше чим 40 років цілий ряд лікарів і вчених усього миру регулярно демонстрували математичну точність і способи впливу цих ритмів на життя людини.

Вони встановили, що в кожному ритмі існує як позитивна так і негативна фаза, що до всього іншого, ще буває й різної сили. Полярність ритмів, сила їхнього впливу й співвідношення між собою в певний день - це фактори, відповідальні за наше самопочуття, настрій і здатність виконувати ті або інші дії. Наприклад, у дні, коли фізичний, емоційний і інтелектуальний ритми перебувають у своєму негативному піку, людина почуває себе подавленим, пригнобленим, ніхто й ніщо його не радує, нічого в нього не виходить. У голові крутиться єдина думка залізти під ковдру й сховатися від усього миру. Іншим прикладом можуть служити японські транспортні компанії. Намагаючись досягти максимальної безпеки перевезень, вони надають відпустку своїм співробітникам, коли їхні біологічні ритми найменші.

Під час множини експериментів було помічено, що між ритмами жінки під час зачаття й статтю майбутньої дитини існує тісний зв'язок. Констатували, що якщо під час зачаття жінка знаходиться на позитивному піку емоційного ритму, а фізичний - негативний і низький, то народиться дівчинка, якщо навпаки - чекайте хлопчика. Вплив на стать інтелектуального ритму не встановлено. Ці положення наочно підтвердили й статистичні дані, оприлюднені в 1962-1963 роках. Тому що в деяких жінок овуляція завжди відбувається тільки під час фізичного або емоційного позитивного піка, стає ясно, чому в них народжуються три й більше дітей однієї статі.

 

Якщо бажаете Хлопчика:

Розрахуйте персональний календар біологічних ритмів.

Складіть персональний календар плідних днів.

Користуючись календарями, визначите плодові дні, що відповідають позитивному піку фізичного ритму. У ці дні постарайтеся завагітніти.

Якщо бажаете Дівчинку:

Розрахуйте персональний календар біологічних ритмів.

Складіть персональний календар плідних днів.

Користуючись календарями, визначите плодові дні, що відповідають позитивному піку емоційного ритму. У ці дні постарайтеся завагітніти

 

 

Рекомендовані статті:

- Кристалізація слини

- Планування здорового потомства

- Принципи планування статі

- Планування статі та овуляція

- Природна контрацепція

- Інструкція

 


МАГАЗИН ВРЕМЕННО

НЕ РАБОТАЕТ 


Статьи:

- Кристаллизация слюны

- Планирование потомства

- Мальчик или девочка?

- Принципы планирования пола

- Планирование пола и овуляция

- Естественно или искусственно?

- Самоконтроль при беременности


Как избежать нежелательной беременности

- Естественная контрацепция

- Послеродовой период


Методы планирования

Сделай сам:

- Выбор времени зачатия

- Выбор поз и фрикций

- Выбор диеты

Подсчитай сам:

- Китайский календарь зачатия

- Биологические ритмы

- Метод «Обновления крови»

Искусственные:

- Метод сортировки

- Метод фильтрации

- Метод "Микросорт"


Скачать литературу:

- Брошюра "Мальчик или Девочка"

- Краткая инструкция

- Рекомендации по применению

- Овуляция у животных


Овуляция у животных:

- Информация для собаководов