Українська мова

Хлопчик або дівчинка. Чи варто робити вибір?

Прагнення людей спланувати стать майбутньої дитини також старо, як і наш людський рід. У перших прабатьків людства Адама й Єви, народилися хлопчики Каїн і Авель, але можливо, вони бажали дівчинку? А якщо запитати думку деяких майбутніх батьків, якого статі дитину вони бажали б мати більше, то можна почути що-небудь типу: "Ми не про що так не турбуємося, як про те, щоб дитина була здоровою". Нема сумніву, що це правда, але може бути що це не повна правда?

У багатьох країнах існували сімейні й національні традиції, що прямо зобов'язують народити дитину певної статі, і в більшості випадків, більш цінувалися хлопчики. Вважалося, що хлопчики продовжують рід; старший син є спадкоємцем родини; чоловіки виконують важку роботу на заводах, працюють на полях і в тих галузях, які приносять родині достаток; при одруженні їм не треба мати приданого. На щастя, у наш час у розвинених країнах ці причини вже не так актуальні й зустрічаються рідко.

Так чому ж зацікавленість у виборі хлопчика або дівчинки згодом не знижується? Відповіді різні. Одні пари прагнуть запобігти спадкоємним хворобам, що передаються винятково по чоловічій лінії, такі, як гемофілія або мускульна дистрофія, інші ж просто хочуть «збалансувати» свої сім'ї, вони вже мають двох хлопчиків і мріють про дівчинку, або навпаки, хочуть двом сестричкам подарувати братика. Тому, залежно від причини, усе більше й більше батьків сподіваються, що наука надасть їм можливість «планувати» стать майбутньої дитини. І немає нічого дивного в тім, що при такому попиті з'явився цілий ряд теорій, теоретиків і лабораторій, що роз'ясняють і пропонують свої власні методики й послуги із планування статі.

 

 

Рекомендовані статті:

- Кристалізація слини

- Планування здорового потомства

- Принципи планування статі

- Планування статі та овуляція

- Природна контрацепція

- Інструкція

 


МАГАЗИН ВРЕМЕННО

НЕ РАБОТАЕТ 


Статьи:

- Кристаллизация слюны

- Планирование потомства

- Мальчик или девочка?

- Принципы планирования пола

- Планирование пола и овуляция

- Естественно или искусственно?

- Самоконтроль при беременности


Как избежать нежелательной беременности

- Естественная контрацепция

- Послеродовой период


Методы планирования

Сделай сам:

- Выбор времени зачатия

- Выбор поз и фрикций

- Выбор диеты

Подсчитай сам:

- Китайский календарь зачатия

- Биологические ритмы

- Метод «Обновления крови»

Искусственные:

- Метод сортировки

- Метод фильтрации

- Метод "Микросорт"


Скачать литературу:

- Брошюра "Мальчик или Девочка"

- Краткая инструкция

- Рекомендации по применению

- Овуляция у животных


Овуляция у животных:

- Информация для собаководов