Українська мова

 

Як проводити дослідження:
1.Дістаньте з футляра міні-мікроскоп і предметне скельце (у новій упаковці предметні скельця знаходяться у целофановому пакеті під мінімікроскопом). 
2.Тримаючи предметне скельце горизонтально нанесіть у спеціальне овальне поглиблення краплю слини. Крапля не повинна містити пухирців повітря й повинна змінювати форму при нахилі скла, не виступаючи при цьому над краями поглиблення. 
3.Залишіть предметне скельце у горизонтальному положенні для висихання й кристалізації слини. При нормальній температурі висихання відбувається близько 15-20 хвилин
4.Переконавшись у повному висиханні слини, вставте предметне скло в паз тест-мікроскопа гострим кінцем так, щоб мазок слини перебував на боці окуляра. 
5.Спостерігаючи зображення в окуляр (дальній від предметного скельця край), направте тестмікроскоп на джерело світла (лампу) і здійсніть настроювання різкості та пошук зображення.
6.Проаналізуйте зображення й результат зафіксуйте в таблиці для індивідуального контролю менструальних циклів. 
7.Витягніть предметне скельце з паза мінімікроскопа й помістіть його в відділення футляра для збереження. 
8.Покладіть мінімікроскоп у футляр.


інструкція, багаторазовий, тест, на овуляцію, як користуватися, що воно, таке


Рекомендації із застосування предметних скелець:
1.Завдяки набору предметних скелець з 32шт. зразки слини у висохлому стані можуть зберігатися на стеклах досить довго й використовуватися як вихідні дані для порівняння при наступних спостереженнях. Використання виявленої й збереженої закономірності, що характерна для кожної жінки, і зіставлення її з поточними спостереженнями істотно знижують імовірність неправильної інтерпретації поточного спостереження, тому що дозволяють проігнорувати або повторити поточне спостереження, якщо результат не відповідає динаміці зміни кристалічної структури, що спостерігалася в попередніх циклах і/або попередніх спостереженнях у конкретному циклі. 
2.Якщо Ви збережете мазки всього циклу, у Вас буде відмінний додатковий матеріал при зверненні до лікаря-гінеколога. 
3.Бажано користуватися індивідуальними предметними скельцями, а у противному випадку обов'язкова їхня ретельна дезінфекція після кожного тестування. 
4.Предметні скельця з непотрібними мазками вимийте й продезінфікуйте. Дезінфекцію робіть після попереднього промивання предметних скелець проточною водою, шляхом витримування в трипроцентному розчині перекису водню з додаванням 0,5% мийного засобу, наступної промивки та висушування. 
5.Оберігайте предметні скельця від подряпин.Рекомендації з відбору зразків слини:
1.Найбільша кількість слинних залоз перебуває під язиком, тому звідти легше всього взяти слину. 
2.Якщо за якимись причинами виділення слини скрутно, доцільно активізувати слинну діяльність, викликавши в пам'яті образ, що стимулює роботу слинних залоз, наприклад, представити, що Ви їсте лимон. 
3.Переважно, щоб при проведенні дослідження слини її кількість, тривалість і умови її висихання були приблизно однаковими.
4.Рекомендований час відбору слини: ранком після сну, до ранкового чищення зубів і прийому їжі. У всіх інших випадках процедуру необхідно проводити не менш, ніж через 1-2 години після прийому їжі, чищення зубів, паління (у роті повинна бути натуральне біологічне середовище). 
5.При нормальній товщині краплі висихання триває близько 15-20 хвилин, що забезпечує достатній час для завершення кристалізації слини. Надмірна кількість слини небажана не тільки тому, що час висихання може затягтися, але й у зв'язку з можливістю утворення декількох, розташованих по вертикалі шарів кристалів, що робить об'єкт спостережень малопрозорим і важко інтерпретуємим. 
6.Крапля слини не повинна містити пухирців повітря. При наявності пухирців їх необхідно видалити за межі поглиблення яким-небудь чистим гострим предметом (наприклад, іншим предметним скельцем), залишивши в поглибленні прозору частину слини. Для полегшення зазначеної процедури можна злегка нахилити скельце й у протилежну нахилу сторону видалити пухирці. 
7.Можливо нанести слину на чисту поверхню (наприклад, блюдце), а потім піпеткою із загальної краплі відібрати прозору без пухирців частину слини, та нанести її на предметне скло. У цьому випадку, після кожного тестування необхідно промити піпетку чистою проточною водою.

 

Взаємозв'язок показників функціонального стану яєчників

протягом менструального циклу

інструкція, багаторазовий, тест, на овуляцію, як користуватися, що воно, таке

докладніше >>>

 

Рекомендовані статті:

- Планування здорового потомства

- Принципи планування статі

- Планування статі та овуляція

- Природна контрацепція

 


МАГАЗИН ВРЕМЕННО

НЕ РАБОТАЕТ 


Статьи:

- Кристаллизация слюны

- Планирование потомства

- Мальчик или девочка?

- Принципы планирования пола

- Планирование пола и овуляция

- Естественно или искусственно?

- Самоконтроль при беременности


Как избежать нежелательной беременности

- Естественная контрацепция

- Послеродовой период


Методы планирования

Сделай сам:

- Выбор времени зачатия

- Выбор поз и фрикций

- Выбор диеты

Подсчитай сам:

- Китайский календарь зачатия

- Биологические ритмы

- Метод «Обновления крови»

Искусственные:

- Метод сортировки

- Метод фильтрации

- Метод "Микросорт"


Скачать литературу:

- Брошюра "Мальчик или Девочка"

- Краткая инструкция

- Рекомендации по применению

- Овуляция у животных


Овуляция у животных:

- Информация для собаководов