Українська мова

Природні методи планування статі немовляти
(підрахуй сам) - Китайський календар

 

«Китайський календар» - по-іншому ще названий «китайський календар зачаття», «китайський графік зачаття» або «шенгюбай» застосовується із часів династії Мандаринів. Прототип першого календаря був складений інтелектуалами королівського двору, і найімовірніше цю роботу вони виконали за замовленням самого імператора приблизно 4000 тисячі років тому. Існувала думка, що календар дивно точний, тому він був фактичним посібником для всіх членів королівської родини, від династії Квин до династії Квинг, що планували народити спадкоємців. Існування календаря довгі роки трималося в секреті, і скористатися ним могли тільки «обрані», тому розмови про нього поширилися тільки після того, як був знайдений рукопис календаря в маєтку Минг Томб приблизно 700 років тому. У цей час оригінал рукопису зберігається в Пекінському архіві скарбів.

«Китайський календар» - це узагальнений результат статистичних і астрологічних даних, які збиралися із ріку у рік. Збиралися дані більшої частини суспільства старого Китаю, і результати фіксувалися, беручи до уваги пору року, переважаючі магнітні поля й взаємне розташування планет. Місцю розташування місяця надавалося особливе значення, тому що вся система ґрунтувалася на місячному циклі року.

Легенда говорить, що завагітніти у місяць, зазначений у календарі це майже гарантований спосіб народити дитину бажаної статі. Хоча сучасні дослідники такої точністі не підтверджують, але й не заперечують, що ця стародавня легенда досить точна й може послужити кожному, шукаючоми простоти, комфорту й маючему намір запланувати хлопчика або дівчинку природним шляхом.

китайський, календар, зачаття, запліднення, китайський, графік, зачаття, запліднення, шенгюбай, китайський, календар, китайський, графік

 

Якщо бажаете Хлопчика:

Перерахуйте свій вік по місячному календарю. Швидка відповідь: вік по сонячному календарю + 1 (за винятком тих, хто народився в січні й у лютому), тобто якщо зараз вам 26 повних років, і день народження святкуєте не в січні й не в лютому, то по місячному календарю вам 27 років.

В «Китайському календарі» на перетинанні стовпчиків віку й рядків місяців, знайдіть періоди, сприятливі для зачаття хлопчика. В обраний місяць(і) спробуйте завагітніти, дотримуючись будь-яких інших визнаних методик по плануванню статі. Наприклад, рекомендації Лендрума Шеттлса.

Якщо бажаете Дівчинку:

Перерахуйте свій вік по місячному календарю. Швидка відповідь: вік по сонячному календарю + 1 (за винятком тих, хто народився в січні й у лютому), тобто якщо зараз вам 26 повних років, і день народження святкуєте не в січні й не в лютому, то по місячному календарю вам 27 років.

В «Китайському календарі» на перетинанні стовпчиків віку й рядків місяців, знайдіть періоди, сприятливі для зачаття дівчинки. В обраний місяць(і) спробуйте завагітніти, дотримуючись будь-яких інших визнаних методик по плануванню статі. Наприклад, рекомендацій Лендрума Шеттлса.

 

 

Рекомендовані статті:

- Кристалізація слини

- Планування здорового потомства

- Принципи планування статі

- Планування статі та овуляція

- Природна контрацепція

- Інструкція

 


МАГАЗИН ВРЕМЕННО

НЕ РАБОТАЕТ 


Статьи:

- Кристаллизация слюны

- Планирование потомства

- Мальчик или девочка?

- Принципы планирования пола

- Планирование пола и овуляция

- Естественно или искусственно?

- Самоконтроль при беременности


Как избежать нежелательной беременности

- Естественная контрацепция

- Послеродовой период


Методы планирования

Сделай сам:

- Выбор времени зачатия

- Выбор поз и фрикций

- Выбор диеты

Подсчитай сам:

- Китайский календарь зачатия

- Биологические ритмы

- Метод «Обновления крови»

Искусственные:

- Метод сортировки

- Метод фильтрации

- Метод "Микросорт"


Скачать литературу:

- Брошюра "Мальчик или Девочка"

- Краткая инструкция

- Рекомендации по применению

- Овуляция у животных


Овуляция у животных:

- Информация для собаководов