Українська мова

 

Планування здорового потомства

з використанням тест-мікроскопа  АРБОР-Еліт

Для народження здорової дитини, Вам необхідно пройти обстеження в поліклініці, щоб переконатися у відсутності протипоказань до вагітності й у тім, що немає необхідності приймати лікарські препарати в найближчі місяці.

Потім, використовуючи тест-мікроскоп «Арбор», необхідно виконати ряд необтяжливих процедур:

1. Переконайтеся в нормальному функціонуванні Ваших яєчників.

2. Вивчіть свій менструальний цикл (його тривалість, на який день циклу приходиться день овуляції, тривалість предовуляторного періоду).

3. Загодя виберіть той менструальний цикл, у якому Ви передбачаєте зачати дитину.

4. В обраному циклі визначте день вступу в статевий контакт залежно від бажання :

а) максимально підвищити ймовірність зачаття,

б) уникнути зачаття неповноцінної дитини,

в) підвищити ймовірність народження хлопчика або дівчинки.

5. Виконуйте рекомендації жіночої консультації, щоб повноцінно виносити майбутню дитину.

Трохи докладніше про кожну з процедур.

Провівши протягом 2-х місяців спостереження за характером зміни кристалізації Вашої слини, Ви зможете не тільки визначити тривалість Вашого циклу, але й встановити, за скільки днів до виходу яйцеклітини у Вашій слині з'являються перші кристали. Тим самим у кожному з наступних циклів, використовуючи отриману й збережену в таблиці інформацію, Ви зможете прогнозувати день овуляції, як тільки з'являться перші ознаки кристалізації.

Зазначена інформація, допоможе Вам у всіляких аспектах планування народження здорової дитини.

Переконавшись у своєму гормональному здоров'ї й відсутності яких-будь захворювань, що протікають у гострій формі, визначте цикл, у якому Ви плануєте зачаття.

Забезпечте  протягом  двох  тижнів, що передують дню овуляції (час росту фолікула  з яйцеклітиною, що  находиться в ньому),  найбільш сприятливі умови для розвитку яйцеклітини:

- повноцінне харчування, відмову від уживання алкоголю, нікотину, лікарських препаратів;

- недопущення стресових ситуацій;

- відмова від розумових і фізичних перевантажень, переохолоджень і перегрівів;

- виконання інших приписань, які Ви отримаєте в жіночій консультації або в лікаря-фахівця.

Для визначення дня статевого контакту, що підвищує ймовірність зачаття, а також дня, коли вступ у статевий контакт із метою зачаття небажано, необхідно враховувати наступні обставини:

а). середня тривалість «життя» сперматозоїдів 2-3 дня (у рідких випадках вона може досягати 5-7 днів).

Тривалість життя, а відповідно здатності яйцеклітини до зачаття становить кілька годин і в рідких випадках досягає однієї доби.

Плануючи статевий акт, варто враховувати, що здоров'я майбутньої дитини істотно залежить від повноцінності статевих клітин (яйцеклітини та сперматозоїда) при зачатті;

б). серед багатьох факторів, що ушкоджують яйцеклітину, істотним є «перезрівання», або «старіння», яйцеклітини. Збільшення часу від моменту виходу яйцеклітини до злиття її зі сперматозоїдом може знизити здатність яйцеклітини до запліднення, обумовити настання «викидня» або, що особливо істотно, привести до різних аномалій у розвитку плода.

У зв'язку із цим необхідно, щоб статевий акт завжди передував моменту овуляції (і отже, вступ у статевий контакт із метою зачаття недоцільно в день, коли кристалізація починає спадати, досягши максимуму напередодні);

в). необхідно також пам'ятати (особливо тим, для кого народження дитини є проблемою): чим ближче статевий контакт до дня овуляції, тим імовірніше зачаття. Особливо це істотно для того подружжя, у яких тривалість життя сперматозоїдів за якимись причинами невелика;

г). планування статі майбутньої дитини засноване на правильному (щодо дня овуляції) виборі дня вступу в статевий контакт із метою зачаття. Теорія свідчить, що сперматозоїди, що несуть жіночі гени, більш життєздатні (і відповідно живуть довше), чим ті, що несуть чоловічі гени. У той же час останні більш рухливі, чим носії жіночих генів, хоча тривалість їхнього життя, як правило, не перевищує доби.  У  цьому зв'язку ймовірність народження хлопчика зростає, якщо статевий акт відбувається в день овуляції (кристалізація слини найбільш виражена). Чим раніше ви вступите в статевий контакт стосовно дня овуляції, тим більше ймовірне зачаття дівчинки.

Жінка, що виношує дитину, повинна строго додержуватися рекомендацій жіночої консультації або лікаря-фахівця про підтримку оптимальних умов, що забезпечують збереження здоров'я вагітної і її майбутньої дитини.

Крім того, регулярне спостереження з використанням тест-мікроскопа за рівнем естрогенної насиченості в початковий термін вагітності допоможе вчасно запідозрити загрозу переривання виношування, а після пологів - визначити початок першого фертильного періоду до настання першої менструації (тобто уникнути небажаної нової вагітності).

Після зачаття в період вагітності та безпосередньо після неї ефект арборизації слабко виражений (+) або відсутній (-).

Різке підвищення кристалізації в перші три місяці виношування може свідчити про можливисть «викидню», що робить обов'язковим візит до лікаря з метою вживання заходів по збереженню вагітності.

Абсолютно безплідний період після пологів при годівлі грудьми дитини, як правило, триває 12 тижнів (84 дня). Протягом цього часу вагітність не настає, хоча короткочасні кровотечі, що нагадують менструальні, можливі. Безплідний 3-місячний період обумовлений впливом лактогенного гормону - пролактіна. Цей гормон, сприяючи утворенню материнського молока, одночасно запобігає овуляції. Але вже починаючи з 2-го місяцю після пологів необхідно стежити за виразністю кристалізації слини, що дозволить визначити по появі ефекту арборизації настання першої овуляції й уникнути в такий спосіб вагітності навіть до першої менструації.

 

Рекомендовані статті:

- Принципи планування статі

- Планування статі та овуляція

- Природна контрацепція

- Інструкція

- Кристалізація слини

 


МАГАЗИН ВРЕМЕННО

НЕ РАБОТАЕТ 


Статьи:

- Кристаллизация слюны

- Планирование потомства

- Мальчик или девочка?

- Принципы планирования пола

- Планирование пола и овуляция

- Естественно или искусственно?

- Самоконтроль при беременности


Как избежать нежелательной беременности

- Естественная контрацепция

- Послеродовой период


Методы планирования

Сделай сам:

- Выбор времени зачатия

- Выбор поз и фрикций

- Выбор диеты

Подсчитай сам:

- Китайский календарь зачатия

- Биологические ритмы

- Метод «Обновления крови»

Искусственные:

- Метод сортировки

- Метод фильтрации

- Метод "Микросорт"


Скачать литературу:

- Брошюра "Мальчик или Девочка"

- Краткая инструкция

- Рекомендации по применению

- Овуляция у животных


Овуляция у животных:

- Информация для собаководов