Українська мова

Принципи планування статі

Наукою доведено, що незважаючи на те, що статеві органи плода формуються тільки на другому місяці вагітності, стать майбутньої дитини буває визначена вже під час зачаття. Після цього вже не важливо, як вагітна себе поведе, що буде їсти, на що буде дивитися - стать дитини вже визначена. Це означає, що всі «заходи», що сприяють плануванню статі повинні бути проведені до зачаття.

Існує безліч методів планування статі, але всі вони засновані на одному дуже простому факті: генетична структура сперматозоїда, а не яйцеклітини, визначає стать дитини. Всі яйцеклітини й половина сперматозоїдів несуть Х-Хромосому, а інші сперматозоїди містять Y-Хромосому. Із зиготи, що містить дві Х-Хромосоми, розвивається жіночий організм, а із зиготи з набором статевих хромосом XY чоловічий. Оскільки яйцеклітини завжди містять тільки Х-Хромосому, стать дитини залежить від внеску батька, тобто від того, чи буде сперматозоїд містити Х- або Y-хромосому.

Сперма чоловіка це суміш сперматозоїдів, що містять X і Y-Хромосоми. Для зручності ми будемо називати їх просто X і Y. Вони різняться як своїми властивостями, так і поведінкою в організмі жінки, а через їхні унікальні властивості, X-Сперматозоїди часто називають витривалими, a Y-швидкими. Під час сім'явивергання їхнє співвідношення в спермі  майже однаково, тобто, 50/50.

 

X «витривалі носії жіночих генів»

Ці сперматозоїди овальної форми, відносно крупніше, повільніше й стійкіше до агресивного середовища піхви, тому можуть прожити набагато довше. Строк їхнього життя 3-5днів.

Y «швидкі носії чоловічих генів»

Ці сперматозоїди круглої форми, відносно менше й з довгим хвостиком, тому набагато рухливіше й швидше. Але вони дуже не стійкі до агресивного середовища піхви, тому в більшості випадків не виживають більше 1-2 доби.

 

При сім'явиверганні виливаються сперматозоїди обох видів. Одні люди впевнені, що тільки чиста випадковість вирішує якого типу сперматозоїд першим досягне яйцеклітини та  запліднить її, інші ж вірять, що якось можна вплинути на цей процес. Існує цілий ряд факторів, які можуть вплинути на те, який зі сперматозоїдів X або Y здійснить процес запліднення. Це й кислотність мікрофлори піхви, і мікроелементи, що домінують у крові  жінки,  і  гормональний фон під час зачаття. Отже, якби ми знали як можна вплинути на поведінку сперматозоїдів, то змогли б планувати стать дитини по своєму бажанню. Більшість методів природного планування намагаються це зробити, створюючи умови, сприятливі тій або іншій групі сперматозоїдів. Штучні ж методи за допомогою складного обладнання просто розсортовують X і Y сперматозоїди в різні суспензії.

Чи справді діють всі ці методи та чи діють вони однаково добре? Відповідь, на жаль, найбільше буде залежати від того, кого ви запитаєте. Звичайно, деякі методики мають наукову обґрунтованість. Інші заявляють про десятки тисяч вдалих результатів народження дитини певної статі, але в багатьох випадках, результати їхніх експериментів медично не підтверджені. Існують теорії, які взагалі ґрунтуються тільки на анекдотичних розповідях, без усяких наукових статистичних досліджень. На цьому сайті описуються тільки методи, що мають більш-менш теоретичну основу та виключені очевидні забобони й легенди.

Отже, яку методику планування статі варто вибрати й спробувати, ви повинні вирішити самі. Стверджується, що якщо правильно використовувати природні методи, то ймовірність народити дитину бажаної статі зростає до 85%, і до 95%, якщо використовувати штучні медичні технології.

 

Якщо бажаєте Хлопчика:

Сперматозоїд Y повинен запліднити яйцеклітину.

Якщо бажаєте Дівчинку:

Сперматозоїд X повинен запліднити яйцеклітину.

 

Рекомендовані статті:

- Планування статі та овуляція

- Природна контрацепція

- Інструкція

- Кристалізація слини

- Планування здорового потомства

 


МАГАЗИН ВРЕМЕННО

НЕ РАБОТАЕТ 


Статьи:

- Кристаллизация слюны

- Планирование потомства

- Мальчик или девочка?

- Принципы планирования пола

- Планирование пола и овуляция

- Естественно или искусственно?

- Самоконтроль при беременности


Как избежать нежелательной беременности

- Естественная контрацепция

- Послеродовой период


Методы планирования

Сделай сам:

- Выбор времени зачатия

- Выбор поз и фрикций

- Выбор диеты

Подсчитай сам:

- Китайский календарь зачатия

- Биологические ритмы

- Метод «Обновления крови»

Искусственные:

- Метод сортировки

- Метод фильтрации

- Метод "Микросорт"


Скачать литературу:

- Брошюра "Мальчик или Девочка"

- Краткая инструкция

- Рекомендации по применению

- Овуляция у животных


Овуляция у животных:

- Информация для собаководов