Українська мова

Природно або штучно?

В основному планувати стать дитини можна двома способами: штучно, вдаючись до допомоги сучасних технологій, або природним шляхом, використовуючи процеси, що природньо відбуваються в організмі жінки. Більшість людей схильні думати, що штучні способи, проведені в лабораторних умовах і під доглядом лікарів, набагато надійніше, а шанси зачати дівчинку або хлопчика, плануючи природними методами й у домашніх умовах нітрохи не більше, ніж «підкидання монети», тобто 50/50, що випаде та або інша сторона - це неправда! Статистика констатує, що відсоток вдалих результатів при плануванні природними методами, так само високий, як і штучні процедури. Але якщо це так, виникає питання, чому люди не зневажають штучними процедурами, що доставляють багато турбот і коштують немало грошей?

Вибір штучних методів найчастіше ґрунтується на медичних  показаннях,  таких як спадкові  хвороби, або хвороби що передаються винятково по чоловічій або жіночій лінії. Майбутні  батьки почувають відповідальність за здоров'я дитини та намагаються максимально збільшити ймовірність бажаного результату. Інший вагомий аргумент на користь штучних процедур це зручність. Для проведення всіх процедур досить усього кілька візитів до лікаря, а для планування природними методами потрібно мати силу волі й терпіння. У цьому випадку вам доведеться регулярно спостерігати за своїм організмом, потрібно навчитися взнавати знаки, що показують на періоди фертильності (плідності) і овуляцію, і відсоток удачі значною мірою буде залежати від витраченого часу та прикладених зусиль. У деяких випадках, поки ви вірогідно зрозумієте язик свого тіла тільки процес навчання може зайняти 3-4 місяці.

З вищесказаного випливає, що штучні процедури найчастіше вибирають пари, які не можуть ризикувати, а природні методи воліють ті, для кого стать дитини не є питанням «життя й смерті», хто не боїться досить докучливого процесу спостережень, навчання та готовий додержуватися рекомендацій.

 

Важливі зауваження

Пари, що збираються планувати стать дитини штучними методами, використовуючи високі медичні технології, повинні бути добре інформовані. Знання не повинні обмежуватися тільки аналізом і порівнянням різних технічних рішень. Жінка повинна вирішити, чи зможе вона і її родина впоратися з фінансовим і психологічним стресами, прояв яких можливо під час і після проведення процедур; особливо, якщо надії не виправдаються. У багатьох містах США й  Західної Європи існують медичні центри, що рекламують власні методи планування й набагато «прикрашуючи» позитивні результати, тому дослідити цей аспект треба дуже уважно.

Рішення батьків, що вибрали метод планування, повинне бути добре обміркованим, зважені всі «за» і «проти», і не піддающимся впливу й рекламі центрів планування.

Також повинне бути відомо, що співдружність медиків широко дискутує на тему методів планування статі, але до єдиної думки прийти не може. Тому, якщо ви вирішили спланувати стать майбутньої дитини, то повинні усвідомлювати, що результат може виявитися не таким, який ви очікували.

 

 

Рекомендовані статті:

- Кристалізація слини

- Планування здорового потомства

- Принципи планування статі

- Планування статі та овуляція

- Природна контрацепція

- Інструкція

 


МАГАЗИН ВРЕМЕННО

НЕ РАБОТАЕТ 


Статьи:

- Кристаллизация слюны

- Планирование потомства

- Мальчик или девочка?

- Принципы планирования пола

- Планирование пола и овуляция

- Естественно или искусственно?

- Самоконтроль при беременности


Как избежать нежелательной беременности

- Естественная контрацепция

- Послеродовой период


Методы планирования

Сделай сам:

- Выбор времени зачатия

- Выбор поз и фрикций

- Выбор диеты

Подсчитай сам:

- Китайский календарь зачатия

- Биологические ритмы

- Метод «Обновления крови»

Искусственные:

- Метод сортировки

- Метод фильтрации

- Метод "Микросорт"


Скачать литературу:

- Брошюра "Мальчик или Девочка"

- Краткая инструкция

- Рекомендации по применению

- Овуляция у животных


Овуляция у животных:

- Информация для собаководов